Top latest Five کارشناسی خودرو در محل Urban news

در تست فنی خودرو، بخش‌های زیر مورد بررسی قرار می‌گیرند:

برخی از افراد تصور می کنند که ماشین های صفر کیلومتر نیازی به کارشناسی ندارند. ولی متاسفانه در برخی از موارد نیز شاهد خرابی خودروهای نو هستیم که با چشم قابل مشاهده نیستند.

برای سفارش کارشناس و استعلام قیمت کارشناسی فنی و بدنه، دو مسیر پیش روی شما قرار دارد.

به همین دلیل وجود یک کارشناس می تواند کمک زیادی به شما در هنگام خرید بکند. چرا که ممکن است شما بسیاری از مشکلات ماشین را متوجه نشوید و یا صاحب خودرو آنها را دست کاری کرده باشد پس در نتیجه وجود یک کارشناس برای کارشناسی خودرو آن هم در محل حضور خودرو الزامی است.

به طور مثال خودروهایی خارجی که از طریق حمل و نقل دریایی به کشور ایران وارد شده اند، ممکن است در حین حمل و نقل ضربه بخورند و دچار خرابی گردند. این موضوع می تواند روی قیمت خودرو موثر باشد و ارزش آن را پایین بیاورد.

در چنین شرایطی ممکن است برخی از کارشناسی ها، آنطور که باید از اعتبار کامل برخوردار نباشند.

آچاره با ارائه سرویس کارشناسی خودرو در محل، این مشکل را حل کرده و شما می‌توانید هر زمان که نیاز به حضور کارشناس برای بررسی تمام و کمال خودروی مدنظرتان داشتید، از این سرویس بهره‌مند شوید.

تهران جستجو × ورود / ثبت نام خدمت از ما قیمت خدمات

کارشناسی و تشخیص رنگ کارشناس ماشین تهران خودرو در محل توسط کارشناسان کارکیتا با پوشش سراسری انجام می شود. یعنی در هر نقطه ای از کشور ایران که باشید، می توانید در کارکیتا درخواست خودتان را ثبت کنید. بر اساس محل قرارگیری شما و ماشین، کارشناس به محل اعزام می شود.

بررسی چشمی: این اقدام اولین قدم برای بررسی رنگ و بدنه ماشین است. بخش‌هایی که آسیب دیده باشند، از چشم افراد متخصص دور نمی‌مانند.

با این کار اعتماد و اطمینان در کار انجام شده افزایش یافته و قابل ضمانت خواهد بود.

برای فعالیت حرفه ای به مدرک کارشناسی خودرو نیز نیاز پیدا خواهید کرد. با کسب تجربیات کافی می توانید مشکلات فنی خودرو در کوتاه ترین زمان ممکن به سرمایه بسیار خوبی دست پیدا کنید.

** درصورتی که کار شما زیر ۱۰۰ هزار تومان هزینه داشته باشد، کارشناس می‌تواند ۵۰ هزار تومان بابت ایاب و ذهاب از شما دریافت کند. **

تست عیب‌یابی: با دستگاه دیاگ، تست دیاگ خودرو در محل انجام شده و کارشناسان سلامت خودرو و عملکرد آن را چک می‌کنند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *